درباره ما:

گروه کشاورزی نوین کشت درجه یک پس از سالها تجربه در زمینه کشاورزی اینک پس از انجام تحقیقات بازار با تیمی متشکل از نیروهای جوان و متخصص  تصمیم به ارایه نوینی از محصولات کشاورزی با نام تجاری درجه 1 نموده است .

هدف این تیم در راستای حمایت از تولید ملی ، اشتغال زایی ملی ، رقابت با شرکت های خارجی و صادرات محصول باکیفیت در بدست اوردن بازارهای خارجی منطقه بوده است.

این مجموعه با دریافت مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح با رویکرد حذف واسطه ها و کمک به کشاورز و مصرف کننده اقدام به ارایه محصول باکیفیت استاندارد به بازار داخلی به صورت تجارت الکترونیکی نیز نموده است.

این گروه با ارایه اپلیکیشن فروشگاهی بر پایه  طراحی مولتی پلتفرم(اندروید ، آیفون ،ویندوز فون، وب اپلیکیشن)و استفاده از واسطه های درگاه بانگی امن دولتی در بستر اینترنت و فضای مجازی اقدام به ارایه محصول نموده است.

این برند با بهره گیری از دستگاه های مدرن ابتدا میزان نیترات محصول را اندازه گیری کرده و در صورت نداشتن و یا حداقل بودن نیترات محصول را سورت ، شسته و قارچ زدایی کرده و اماده مصرف کرده و در بسته بندی مناسب و شکیل در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت به دست مصرف کننده میرساند.

امید به اینکه در جهت رضایت مشتری گامی موثر برداشته باشیم.