شرایط و ضوابط استفاده

  

 ١-هر گونه استفاده از نام برند Darajeh1 بدون مجوز از شرکت مشمول پیگرد قانونی می باشد این برند به ثبت رسیده است و تمامی حقوق برای آن محفوظ است .

٢-حیطه فعالیت این شرکت در شروع کار خود در مناطق مشخص شده از شهر مشهد می باشد که به زودی دامنه ی آن گسترش خواهد یافت.

٣-با توجه به اهداف این شرکت در راستای حمایت از تولید ملی و حمایت ازکشاورزان نمونه که تمایل به ارایه محصول خود از این طریق را دارند پس از انجام هماهنگی های لازم دعوت به همکاری می نماید.

٤-با توجه به اينكه ساعات کاری شرکت از ١٠ صبح تا ١٠ شب می باشد لذادر صورت واريز وجه و ثبت سفارش در ساعات غير کاری تحويل سفارش در اولين فرصت ساعت کاری بعدی انجام ميگيرد.

٥-شركت محصولات را بر اساس کیفیت انتخاب و آزمايش ميكند تا حداقل مضرات را داشته باشد ولی در توليد آن نقشي ندارد لذا مسيوليتي در قبال جزييات و مضرات احتمالي توليدي ندارد.

٦-این شرکت مسیولیتی در قبال اختلال در سیستم بانکی و یا واریزی اشتباه توسط مشتريان به حساب اين شركت به عهده ندارد اما در عودت واریزی اشتباه مشتری سعی و همکاری خود را خواهد داشت .

7- این شرکت با ایجاد بستری امن همواره سعی در نگهداری و محافظت از اطلاعات مشتریان خود خواهد داشت اما هر گونه سواستفاده از حساب كاربري مشتري و استفاده از پروفايل مشتري توسط اشخاص ديگر بعهده خود مشتري ميباشد.

٨-در حوادث غير مترقبه نظیر سيل ، زلزله، تصادف ، ترافیک های غیرمعمول و ... كه باعث ایجاد اخلال در ارسال محصول شود شرکت مسیولیتی به عهده نخواهد داشت ولي در اولين فرصت محصول را ارسال يا پول واريزي را عودت خواهد داد.

9-بسته های محصولات در وزن  های مشخص و بدون احتساب وزن و هزینه بسته بندی ارایه گردیده است اما با توجه به اینکه در این نوع محصولات محاسبه وزن صد درد صد دقیق محصول امکان پذیر نمی باشد لذا عبارت" 100-+  " در روی بسته بندی درج شده و مسیولیتی از این بابت بر عهده شرکت نمی باشد .

١٠-عرضه كالا در حال حاضر درسطح شهر مشهد بوده و در مناطق تعيين شده لذا چنانچه كسي آگاهانه يا ناآگاهانه در اين محدوده نبوده و به حساب شركت پولي واريز كرد و يا خريدي انجام داد شركت هيچگونه مسيوليت و تعهدي ندارد.

 ١١– ثبت سفارش در این سایت و اپلیکیشن های مربوطه به منزله قبول کردن شرایط و قوانین ما می باشد .

                                                                                                

                                                                                                                                                            کشاورزی نوین کشت درجه ١